🇨🇿

Proč plánovat dovolenou s námi

Proč plánovat dovolenou s námi

Vytváříme cestovní balíčky, které předčí Vaše očekávání.
Cestujte s námi a my vám dokážeme, že to nikdy nebylo jednodušší, bezpečnější a zábavnější!

Vaši cestu naplánujeme dle Vašich pokynů. Cena se bude odvíjet od termínu, který si vyberete. Ceny jsou vždy mnohem vyšší, pokud zvolíte termín v hlavní sezóně. Hlavní sezóna začíná Vánocemi a končí Velikonocemi. Nedoporučujeme cestovat v říjnu, kdy je vrchol sezóny dešťů. Naopak v měsících od května do září jsou nižší ceny a dle našich zkušeností naše nejoblíbenější období, protože vše je krásně zelené a je mnohem méně turistů.

Na základě Vámi vyplněného formuláře Vám nezávazně zašleme kalkulaci ceny s plánem cesty, přehledem ubytovacích zařízení a atrakcí. Vše budeme konzultovat až do té doby, dokud Vaše cesta nebude dokonale naplánovaná.

Dokážeme Vám také zajistit asistenci na cestě v případě, kdy budete potřebovat pomoct při komunikaci v angličtině či španělštině.

Cena za osobní asistenci na cestách: dle dohody

Vybereme pro Vás nadstandardní ubytování v místech s nejvyšší úrovní bezpečnosti.

Mnoho cestovatelů v dnešní době upřednostňuje cestování na vlastní pěst. Při návštěvě Kostariky to může být problém. Kostarika skrývá mnoho tajemství a míst, o kterých se nikde v cestovních průvodcích nedočtete. Pokud dobře neovládáte španělský jazyk, v mnoha lokalitách se anglicky jen těžko domluvíte.

Klasické známé cestovní kanceláře často nabízí až nesmyslné destinace do turisticky vytížených hotelů a lokalit, kde nebudete mít možnost ocenit kouzlo, které Kostarika nabízí. Nemluvě o přemrštěných cenách. Věřte, to je naše zkušenost. S námi objevíte Kostariku na 100 % dle Vašich možností.

Z nějakého důvodu je Kostarika stále nazývána třetím světem. Není tomu už dávno tak. Dovolujeme si hodnotit, že služby jsou tu na velmi vysoké světové úrovni a uspokojí i toho nejnáročnějšího cestovatele

Cestování je jediná věc, kterou si koupíš a udělá tě bohatším

mluvíme česky!

Pokud si přejete informace v českém jazyce, pošlete nám o co konkrétně byste měli zájem a my vám s radostí pomůžeme zorganizovat vaši dovolenou snů!

Napište nám požadavky na nemovitost Vašich snů.

Find my property

Write us your requirements for the property of your dreams.