🇨🇿

Postup pro zpracování Vaší dovolené a úhrada

Hradit  budete přímo poskytovatelům služeb!!! – viz informace níže

 

Níže uvedený postup by měl sloužit jako vodítko při postupu při zpracování Vaší dovolené do Kostariky.

Vždy mě můžete kontaktovat  e-mailem nebo zatelefonovat přes whatsapp +506 8421 1512. Budu vám během celého procesu k dispozici, abych odpověděla na všechny dotazy.

 

  1. Kontaktujte mě a začněte diskutovat o vaší ideální cestě a Vašich představách co byste rádi viděli a zažili.

Řekněte nám o své rodině a požadovaných zážitcích z cestování.  Kdo cestuje? Jaký věk? V jakém ročním období chcete cestovat? Jaká bude délka vaší cesty?  Začneme diskutovat o myšlenkách, jak naplánovat rodinný itinerář vašich snů.

  1. Proces návrhu personalizovaného itineráře

Osobní telefonické spojení považuji za velmi důležitou součást komunikace na začátku procesu plánování. Plně chápu, že tyto cesty jsou důležitou a velkou investicí. Budu  mluvit přímo s vámi, abych zajistila, že  Vám MS Tours Costa Rica zajistí  váš požadovaný zážitek z cestování. Po 10-15 minutovém úvodním telefonátu budu mít větší představu o Vašich požadavcích.  Vytvořím předběžný itinerář a cenové rozpětí, které vám zašlu k posouzení.

Po obdržení a seznámením se s itinerářem,  který pro Vás vytvoříme, nám pošlete e-mail nebo zavolejte, abychom mohli zahájit dialog o výletu vaší rodiny.

 

  1. Revize itineráře a úprava

Na základě vaší zpětné vazby a následných rozhovorů budu nadále upravovat podrobnosti a cenu zájezdu podle vašich konkrétních potřeb. Jakmile bude itinerář  vytvořen, bude vám zaslán                 e-mailem.

 

  1. Informace o letenkách a podrobnostech o časech příletu a odletu.

Nezáleží na tom, zda jste si již zakoupili letenky do Kostariky nebo ne. Během celého procesu mi můžete kdykoli zavolat a prodiskutovat podrobnosti. Jednoduše přizpůsobím cestu vašim letovým časům. MS Tours Costa Rica  nenakupuje letenky pro cestující. Mohu vám poradit, jak si během procesu zajistit tu nejlepší letenku, ale bude jen na vás, zda si let zakoupíte.

  1. Platby

Jakmile bude vytvořen cestovní plán a cena a budete spokojeni. Uhradíte poplatek za mé služby.    Po obdržení platby Vám sdělím podrobnosti o ubytování na vaší cestě.

 

  1. Rezervace a potvrzení ubytování

Poskytnete mi zpětnou vazbu, jak se vám námi doporučené ubytování  zamlouvá. V případě potřeby provedeme změny dle Vašich představ.

Po odsouhlasení, následuje, že zajistím rezervace hotelu, ubytování a služeb a zašlu Vám informace o platbách a podmínkách. Budete hradit přímo poskytovatelům služeb!!!

 

Na portfolio našich ubytovacích zařízení a hotelů jsme velmi hrdi a věříme, že předčí Vaše očekávání.

Máme na výběr z mnoha možností – hotely, bungalovy, tree houses, vily až po luxusní resorty all inclusive, luxusní vily, hotely atd. Vše záleží jen na Vašem finančním rozpočtu.

 

 

Přejeme Vám nezapomenutelnou dovolenou.

 

Marcela Slebdníková

MS Tours Costa Rica

mluvíme česky!

Pokud si přejete informace v českém jazyce, pošlete nám o co konkrétně byste měli zájem a my vám s radostí pomůžeme zorganizovat vaši dovolenou snů!

Napište nám požadavky na nemovitost Vašich snů.

Find my property

Write us your requirements for the property of your dreams.