🇨🇿

Nechte se inspirovat – Golf

Nechte se inspirovat – Golf

Golf v Kostarice, Ať už vaše představa dokonalého dne zahrnuje 36 jamek nebo vyplnění dne mezi sportovním rybolovem a potápěním, máme pro vás vše! Kostarika se stala golfovou destinací světové třídy s několika mistrovskými hřišti v hlavním městě San Jose a podél tropického pobřeží Tichého oceánu. 

 

Termín: dle dohody po celý rok

Cena: kalkulace dle typu hotelu, aktivit a dalšich požadavků

Níže uvádíme jako příklad jeden z návrhů cesty – jeden z nejekonomičtějších. Máte ale na výběr z mnoha dalších oblíbených lokalit, které Kostarika nabízí. Vše záleží pouze na Vašem přání. Uspokojíme i nejnáročnější cestovatele, kteří si potrpí na servis nejvyšší kvality. Od heliport až po privátního kuchaře. Záměrně neuvádíme názvy hotelů, protože ty pro Vás v daných lokalitách vybereme dle Vašeho finančního rozpočtu a požadavků. Vždy vybíráme ty nejlepší hotely s nejlepším servisem a aktivitami.

Možná je kombinace spojená i s tennisem. Tenisové balíčky rovněž nabízíme.

 

Návrh cesty:

Den 1.

Přílet do San Jose.

Ubytování v hotelu  a odpočinek po dlouhé cestě u hotelového bazénu.

Den 2.

Po snídani: přejezd do oblasti Guanacaste a ubytování v Reserva Conchal (cesta cca. 3,5 hod)

Po obědě a odpočinku volná aktivita v plážovém klubu Reserva Conchal a jedné z nejkrásnějších pláží Guanacaste-Playa Conchal.

Odpoledne: Golf

Den 3.

Po snídani: Golf

Odpoledne: Výlet za západem slunce na Catamaránu. Zastavte se v klidné zátoce, spusťte kotvu a začněte šnorchlovat. Průvodce poukáže na mořský život, jako jsou delfíni, velryby (v sezóně), pufferfish, mořské želvy a další. K dispozici také stojací paddle boardy, nudle pro plovoucí a kajaky.

Palubní kuchař mezitím uvaří chutné jídlo formou bufetu.

Den 4.

Po snídani:  Golf

Po obědě a odpočinku volná aktivita v plážovém klubu Reserva Conchal

Odpoledne: Golf nebo tenisovy trénink s instuktorem

Den 5.

Po snídani: Golf

Po obědě: Pozemní transfer do Diamante Eco Adventure Parku. Vaše celodenní vstupenka zahrnuje přístup na zipline, houpačku Tarzan, botanické zahrady, jízdu na kajaku, paddleboarding, šnorchlování, jízdu na horském kole, stezky a pláž Hammock. Interakujte se zvířaty zblízka v Diamante’s Animal Sanctuary, domově pro zachráněné lenochody, opice, pumy, jaguáry, tukany a další. Objevte, jak venkovští farmáři vyrábějí kávu, čokoládu a extrahují cukr.

Den 6.

Po snídani: Golf

Po obědě: přesun do Tamarinda. Známého a populárního turistického letoviska a oblíbené destinace pro začínající surfaře.

Ubytování v hotelu

Odpoledne: Estuary Boat Safari – poplujete po řece s mangrovníky a budeme pozorovat krokodýly, opice, ptactvo, iguany atd.

Den 7.

Po snídani: Tenis

Po obědě: surfování s instruktorem

Odpoledne: odpočinek na pláži

————————————————————–

Pokračování dovolené bez golfu

Den 8.

Po snídani: Přesun do Národního parku Arenal. Jedna z nejoblíbenějších destinací v Kostarice s výhledem na vulkán. Ocitnete se v centru deštné tropické džungle, kde budete moci pozorovat místní flóru a faunu.

Ubytování v hotelu

Den 9.

Po snídani: přesun do tropické džungle, kde Vás čekají aktivity jako vodopád La Fortuna, procházka po visutých mostech, možnost procházky noční džungli s průvodcem atd.

Odpoledne: odpočinek u hotelového bazénu

Den 10.

Po snídani: návštěva přírodních hot springs v místním resortu. Přírodní léčivá termální jezírka uprostřed divoké džungle. Tato vstupenka zahrnuje odpolední nebo večerní návštěvu příslušných zařízení s horkými prameny s obědem nebo večeří (formou bufetu).

Den 11.

Po snídani: přesun do San Jose s vlastním odpoledním programem.

Den 12.

Po snídani: vlastní program

Odpoledne přesun na mezinárodní letiště  v San Jose a odlet.

mluvíme česky!

Pokud si přejete informace v českém jazyce, pošlete nám o co konkrétně byste měli zájem a my vám s radostí pomůžeme zorganizovat vaši dovolenou snů!

Napište nám požadavky na nemovitost Vašich snů.

Find my property

Write us your requirements for the property of your dreams.